ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Штати в ОБСЄ закликали Росію припинити блокувати роботу ТКГ

16 Жовтня 2020, 9:19
Штати в ОБСЄ закликали Росію припинити блокувати роботу ТКГ

Російська Федерація повинна припинити блокувати прогрес у межах Тристоронньої контактної групи. На цьому наголосив постійний представник США при ОБСЄ Джеймс Гілмор, виступаючи під час засідання Постійної ради ОБСЄ в четвер у Відні, повідомляє Укрінформ.

«Нині фактом є те, що Росія та її маріонетки блокують усі шляхи прогресу у Тристоронній контактній групі. На тлі збереження спокійної ситуації на Сході України, наразі настав час для Росії відповісти взаємністю на політичну волю, проявлену Україною. Час Росії припинити свої перешкоджання», – заявив Джеймс Гілмор.

Під час засідання Постійної ради ОБСЄ 15 жовтня Постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євгеній Цимбалюк наголошував, що Україну шантажує російська делегація у ТКГ, намагаючись змусити її піти на поступки Росії.

За словами Цимбалюка, окрім вимог внести зміни до постанови Верховної Ради України про місцеві вибори чи почати проводити так звані спільні інспекції для перевірки висновків СММ ОБСЄ, тепер російська сторона ще й намагається заблокувати роботу ТКГ великою кількістю процедурних питань.

 

 

Читайте нас у Facebook
Новини світу та України