ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Реінтеграція Донбасу займе мінімум 25 років – Олексій Резніков

20 Жовтня 2020, 9:06
Реінтеграція Донбасу займе мінімум 25 років – Олексій Резніков

Віцепрем’єр-міністр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков вважає, що повноцінна реінтеграція Донбасу займе щонайменше 25 років. За його словами, твердження, що реінтеграція можлива за рік-два, з’являються через нерозуміння.

Про це Олексій Резніков заявив в інтерв’ю виданню «Дзеркало тижня».

За його словами, за рік – два можливо лише відновлення.

«У тій же Хорватії, приміром, діяла перехідна адміністрація з мандатом РБ ООН, її главою був американський генерал Жак Поль Кляйн, який брав все основні рішення і, маючи батальйон миротворців, забезпечував режим перехідного періоду і впровадження там цікавого досвіду – перехідної поліції», – розповів Олексій Резніков.

Він додав, що перехідна поліція була сформована з-поміж сербів, які вирішили залишитися і визнали конституційний лад Хорватії, хорватів і осіб інших національностей.

«І ці «перехідні» спільні, плюс третій учасник – представник миротворчої місії, поліцейські патрулі забезпечували громадський порядок на території, що підлягає реінтеграції, до проведення місцевих виборів і повноцінного відновлення конституційного ладу», – зазначив віцепрем’єр-міністр.

 

Читайте нас у Facebook
Мітки:
Новини