ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Реабілітація в масажній ванні: у санаторії «Одеський» відкрили оновлене відділення

Прочитаєте за: 3 хв. 22 Жовтня 2020, 18:24

У Центрі медичної реабілітації та санаторного лікування «Одеський» після ремонту відкрито оновлене ванне відділення. Тепер фахівці закладу можуть надавати повний спектр послуг із бальнеофізіотерапевтичного лікування.

Першими на собі випробували переваги такого лікування військовослужбовці – учасники бойових дій, зокрема й військові медики, які нещодавно повернулися з району проведення операції Об’єднаних сил.

– Відчуття після процедур – просто неперевершені! Інтер’єр та обладнання більше нагадують сучасний центр підготовки космонавтів, ніж медичний заклад. Після процедур почуваєш себе бадьорим і навіть трохи молодшим, – поділився своїми враженнями військовослужбовець Олександр К., який перебуває тут на реабілітації.

Як розповів кореспонденту АрміяInform начальник ЦМРСЛ «Одеський» Ілля Лубашев, під час ремонту у відділенні були встановлені сучасні масажні ванни, душі та інші апарати для водних процедур. Одночасно тут можуть перебувати до тридцяти пацієнтів, а загалом щоденна мінімальна пропускна здатність відділення – близько 150 відпочивальників.

Також у Центрі нещодавно оновили обладнання кабінету фізіотерапії. Тут на виділені кошти встановили новітні системи передового світового виробника медичної техніки. Тож деякі з апаратів, зокрема й система для магнітотерапії, у своїй комплектації поки що єдині з представлених в Україні.

Водночас розвиток й оновлення санаторію «Одеський» триватиме й надалі. Як повідомив Ілля Лубашев, у зимовий період тут заплановано подальше облаштування території, встановлення нічного освітлення, будівництво спортивного майданчика з тенісними кортами, дитячого майданчика. А вже наступного року розпочнуть ремонт двох спальних корпусів, покрівлі лікувального корпусу та завершать ремонт їдальні.

–  Цей сезон був дуже коротким через карантинні обмеження. Попри це, лікування в «Одеському» отримали понад вісім сотень осіб. Переважно це військовослужбовці, які пройшли АТО/ООС, – розповів начальник Центру. – Сподіваюсь, що вже в наступному сезоні завдяки розвитку й оновленню матеріальної бази ми зможемо прийняти набагато більше відпочивальників. А вони, зі свого боку, зможуть скористатись перевагами нашого новітнього обладнання та майстерністю досвідчених спеціалістів.

Довідково. Центр медичної реабілітації та санаторного лікування було сформовано у квітні 2019 року, а вже 10 червня 2019 року він розпочав приймати пацієнтів на медичну реабілітацію та санаторне лікування. За період роботи в Центрі пройшло санаторне лікування та медичну реабілітацію вже понад 2500 пацієнтів. Медичний заклад постійно вдосконалює свою роботу й покращує умови для реабілітації та санаторного лікування. Сьогодні «Одеський» є лікувально-профілактичним закладом ЗС України, який призначений для медичної реабілітації та санаторного лікування військовослужбовців, осіб звільнених з військової служби, пенсіонерів МО, членів їхніх сімей, працівників ЗС України, інших громадян із хворобами нервової системи, системи кровообігу, органів дихання, сечостатевої системи, ендокринної системи, кістково-м’язової системи та сполучної тканини, а також психічними розладами і порушенням поведінки, травмами, отруєнням та деякими іншими наслідками впливу дії зовнішніх чинників.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram