ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Позивний «Грек», або Як батько трьох донечок та майстер спорту з дзюдо Україну захищає

18 Жовтня 2020, 10:57
Позивний «Грек», або Як батько трьох донечок та майстер спорту з дзюдо Україну захищає

Віктор із позивним «Грек» вже сьомий місяць служить в ОШБ «Айдар» окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха. Він – корінний донеччанин, є майстром спорту з дзюдо і батьком трьох донечок. Каже, що воюватиме, допоки не звільнить свою рідну землю від російських окупантів. Про це повідомляє Facebook-сторінка бригади.

– Із початком війни довелось переїхати з Донецька до батьків у Курахове, – розповідає «Грек». – Тоді мої погляди мало хто підтримував. Чимало однокласників та знайомих залишились в Донецьку, почали підтримувати «русскій мір». Тільки зараз вони усвідомили, наскільки були неправі. Зараз все більше кричать про те, що їх обдурила московська пропаганда, і шкодують про участь у референдумах. Більшість мріє повернути усе на свої місця. Вони чекають на нас, коли ми, українська армія, звільнимо окуповані території і міста…

В «Айдар» чоловік потрапив після «рекламної кампанії» друзів і зовсім про це не шкодує.
– У нас чудовий підрозділ, – говорить військовослужбовець. – Колектив дружний, згуртований, кожен чітко знає, що і як має робити у будь-якій ситуації. «Айдар» – серйозний батальйон зі славними бойовими традиціями. Ворог нас знає і боїться.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Life story