ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Понад пів тисячі юнаків з Житомирщини призвуть до війська

2 Жовтня 2020, 15:03
Понад пів тисячі юнаків з Житомирщини призвуть до війська

Загалом у межах осіннього призову з Житомирщини на строкову військову службу мають призвати 535 осіб. З них 322 – до Збройних Сил України, 175 – у Національну гвардію, 20 – до Держспецтрансслужби, 18 – до Держприкордонслужби.

Як зазначив заступник обласного військового комісара Олексій Бєланов, однією з особливостей осіннього призову стало те, що значна частка юнаків буде проходити службу в Десантно-штурмових військах Збройних Сил України на території області.

Окремо офіцер наголосив, що жоден залучений до строкової служби український військовослужбовець не братиме участі в операції Об’єднаних сил на Донбасі.

Про обов’язок призовника з’явитися до військкомату, де він перебуває на обліку, нагадав заступник військового комісара Житомирського об’єднаного міського військового комісаріату Олег Андрійчук.

– Ті призовники, які за будь-яких обставин не отримали повістки, повинні в 10-ти денний термін після початку чергового призову особисто з’явитись у військовий комісаріат, де вони перебувають на військовому обліку. На ухилянтів чекає адміністративна або ж навіть кримінальна відповідальність, – зазначив офіцер.

Фото Житомирський обласний військовий комісаріат

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Армія і суспільство