ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Початок фінансового року для виробників продукції військового призначення варто перенести на листопад»

19 Жовтня 2020, 18:02
«Початок фінансового року для виробників продукції військового призначення варто перенести на листопад»

Таку думку під час інтерв’ю Інформаційному агентству «Оборонно-промисловий кур’єр» висловив директор ДП «Завод «Генератор» Володимир Ольшанський. Адже Державне оборонне замовлення (ДОЗ) — основна стаття доходу цього підприємства, що забезпечує більшу частину завантаження виробничих потужностей. Проте замовлення по ДОЗ, яке зазвичай надходить у середині року — здебільшого у квітні-травні, є однією з головних проблем для цього підприємства. А тому, вважає керівник ДП «Завод «Генератор», початок фінансового року, принаймні для виробників продукції військового призначення, доцільно було б перенести на листопад.

До речі, це єдине в нашій державі підприємство, що спеціалізується на розробленні та виробництві електровакуумних приладів у діапазоні надвисоких частот (НВЧ). Вони є базовими виробами в апаратурі спеціального призначення — радіолокаційних станціях, зенітних ракетних комплексах.

Нині ДП «Завод «Генератор» входить до складу «радарного холдингу» — об’єднання дев’яти підприємств радіолокаційного спрямування на чолі із запорізьким КП «НВК «Іскра».

Читайте нас в Telegram
Мітки:
Озброєння та техніка