ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Підприємства «Укроборонпрому» за три квартали 2020-го виготовили продукції на майже 22 мільярди гривень

13 Жовтня 2020, 15:53
Підприємства «Укроборонпрому» за три квартали 2020-го виготовили продукції на майже 22 мільярди гривень

Підприємства ДК «Укроборонпром» за підсумками 9 місяців 2020 року виготовили озброєння та військової техніки, а також надали послуг з їх ремонту та обслуговування на 21,8 млрд гривень. Про це йдеться у звіті пресслужби ДК «Укроборонпром».

Як повідомляють у Концерні, це на 1,1 млрд гривень більше, ніж за аналогічний період 2019-го (20,7 млрд грн відповідно).

«Таким чином, обсяг виробництва озброєння та військової техніки підприємствами Концерну за три квартали поточного року склав 105% у порівнянні з 2019 роком», – повідомляє пресслужба.

 

Обсяг виготовленої продукції (послуг) підприємств бронетанкової галузі збільшився майже вдвічі, якщо порівнювати з аналогічним періодом 2019-го, і становить 4,6 млрд грн (2,7 млрд грн у 2019-му відповідно).

Збільшення обсягів виготовленої продукції та наданих послуг спостерігається і на підприємствах радіолокації, радіозв’язку і спеціального приладобудування, суднобудівних і судоремонтних підприємствах. Так, за підсумками трьох кварталів 2020 року, ці підприємства Концерну виготовили продукції та надали послуг на 1,9 млрд грн (1,8 млрд грн торік) та 2,5 млрд грн відповідно (2,1 млрд грн у 2019 році).

 Обсяг виготовлення ОВТ і ремонтів авіа- та суднобудівних підприємств Концерну, високоточної зброї й боєприпасів у 2020 році, попри карантинні обмеження та пізню контрактацію, залишаються на рівні торішнього аналогічного періоду.

 «Так, за 9 місяців поточного року підприємства Концерну виконали 101% плану поточного року з виготовлення та ремонтів озброєння й військової техніки», – йдеться в повідомленні пресслужби ДК «Укроборонпром».

 Державне оборонне замовлення підприємства ДК «Укроборонпром» також виконують у повному обсязі.

Відзначається, що всього державним замовникам за 9 місяців 2020-го передано 1586 одиниць нового, модернізованого й відремонтованого ОВТ та 417 одиниць ЗІП, відремонтованих двигунів і комплектовання. 50 контрактів у межах державного оборонного замовлення виконують із випередженням графіку.

За підсумками трьох кварталів поточного року виконано 100% плану з ремонту ОВТ та 98% плану з модернізації або виготовлення нового озброєння та військової техніки. Темпи виконання вдалося зберегти, попри затримку держоборонзамовлення і карантинні заходи, які суттєво вплинули на умови роботи підприємств.

 Підготував Назар Волошин

Стежте за нами в Instagram
Інфографіка, Новини, Озброєння та техніка