ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Першокурсники Харківського університету склали Військову присягу на вірність українському народу

4 Жовтня 2020, 14:06
Першокурсники Харківського університету склали Військову присягу на вірність українському народу

Сьогодні, 4 жовтня, близько 550 першокурсників Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба урочисто присягнули на вірність українському народу.

Розпочався захід хвилиною мовчання на вшанування пам’яті курсантів-льотчиків, які загинули в авіакатастрофі військового літака Ан-26Ш.

Привітав курсантів-першокурсників виконувач обов’язків Командувача підготовки Командування Повітряних Сил ЗС України генерал-майор Сергій Кушнір.

— У вашому житті сьогодні важлива подія — ви зробили перший крок до своєї офіцерської кар’єри. Ви впевнено пройшли первинну військово-професійну підготовку в польових таборах, де здобули початкові знання та навички військової служби, познайомилися з новим колективом, командирами та наставниками. Попереду у вас навчання, яке дасть необхідні знання для успішної офіцерської служби у військах, — сказав генерал-майор Сергій Кушнір.

Через поширення COVID-19 захід пройшов без присутності батьків, однак напутні слова першокурсникам сказав священник. Він благословив молоде поповнення вишу на легку подальшу службу.

— Я родом з Вінниці. Ще зі шкільних років мріяв стати військовим льотчиком. Готував себе як фізично, так і морально. Зміг успішно скласти вступні іспити та пройшов медичну комісію. І ось моя мрія здійснилася. Хочу всім старшокласникам порадити без вагань обирати навчання у військових навчальних закладах, адже саме тут є перспектива для успішного майбутнього,  — розповів першокурсник льотного факультету ХНУПСу Данило Губар.

Слід зазначити, що серед першокурсників навчального закладу понад 100 осіб брали участь у бойових діях на сході України. Багато з них мають нагороди. Також цього року військовий однострій приміряли близько 100 дівчат, які навчатимуться за різними напрямками підготовки.

16

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини