ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Пекельні тисячу метрів смуги перешкод під силу богам війни

16 Жовтня 2020, 11:02
Пекельні тисячу метрів смуги перешкод під силу богам війни

Гармаші – боги війни. Щоб досягти омріяного Олімпу і стати справжніми небожителями – потрібно сильно постаратися, проявити вміння терпіти й неабияку силу духу.

У другий день змагань на найкращу артилерійську (мінометну, причіпну, самохідну, реактивну, протитанкову) батарею Збройних Сил України військовикам довелося продемонструвати всю свою волю і витримку, а також злагодженість колективів у спортивній номінації, повідомляють у пресслужбі Сухопутних військ ЗС України.

Один кілометр, здавалося б, невелика дистанція. Але ж у богів війни це пекельна тисяча метрів. Ще й по піску, в якому безжально грузнуть ноги, відмовляючись підкорюватися їхнім володарям. А на шляху – штучні перешкоди і обов’язкові завдання з різних аспектів артилерійської життєдіяльності.

Своєрідний коктейль з тактичної, спеціальної, вогневої, медичної і фізичної підготовки. Помножте це все на витривалість і колективну відповідальність. Час фіксується по останньому представнику команди. А кожна хиба на дистанції у підсумку виливається у штрафні санкції – додаткові секунди і хвилини  у загальний час.

Стежте за нами в Instagram
Вишкіл