ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Ой, як невдобно получилось»… Путінський пропагандист зганьбився у прямому ефірі

5 Жовтня 2020, 16:42

Один з головних рупорів кремлівської пропаганди Володимир Соловйов відзначився черговим епічним фейлом. Цього разу у своїй авторській програмі, похрустуючи горішками, невтомний прикрашатель російської дійсності (за сумісництвом володар розкішного маєтку на березі італійського озера Комо) «заливався соловйом» про бойові дії в Нагірному Карабасі.

За задумом, російським телеглядачам слід було видати чергову порцію «локшини», щоб росіяни без тіні сумніву розставили маркери в системі координат «свій-чужий» щодо вірменсько-азербайджанського конфлікту. Тому акценти мали бути такими – вірмени (вони ж «свої») захищають власну землю від віроломного ворога. Всі, як один, в єдиному пориві вишикувались у черги до військкоматів. Ці «солов’їні пісні» мала підтверджувати нарізка кадрів з Вірменії.

Проте, як традиційно в Росії, щось пішло не так – і замість кадрів з-під вірменських військкоматів в ефір пустили відео з… Азербайджану.

«Біля вірменського військкомату ось так проводжають людей, солдатів. Їм аплодують», – заходився в патріотичному екстазі пропагандист. Уявляю, що відчув Соловйов, коли раптом на плечах одного з «героїчних вірменських добровольців» побачив прапор Азербайджану.

– Чому в мене написано, що це біля вірменського військкомату проводжають солдатів, коли це, якщо я правильно розумію, прапор Азербайджану? Ви що, з глузду з’їхали? – розволався Соловйов, звертаючись до своїх редакторів. Далі ще кілька хвилин заслужений пропагандист «всія ерефії» роздавав «на горіхи» своїй команді: «Ви взагалі розумієте, що ви творите? Ви зовсім збожеволіли? У вас було мало часу, щоб підготуватися?.. У мене просто немає слів, щоб сказати вам, що я про вас зараз думаю!» – волав Соловйов.

Після цього оскаженілий «рупор Кремля» вимагав негайно знайти аналогічне відео з Вірменії.

Проте, на мою думку, даремно так збудився «гаспадін» Соловйов. Для переважної більшості його телеглядачів такі «тонкощі», як ідентифікувати прапор тієї чи іншої держави, – це захмарний рівень аналітики. Вони, як правило, без сумніву вірять на слово вірному другові – телевізору, доки, звісно, його не замінить інший – холодильник.

А детальніше ознайомитися з епічним «солов’їним» фейлом можна за тут.

12

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Пані Військова. Дайджест АрміяInform Сюжет