ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Обговорення питань звільнення полонених завершилося безрезультатно – спецпредставниця ОБСЄ про засідання ТКГ

1 Жовтня 2020, 14:58
Обговорення питань звільнення полонених завершилося безрезультатно – спецпредставниця ОБСЄ про засідання ТКГ

Спецпредставниця чинного голови ОБСЄ в Україні та в Тристоронній контактній групі посол Хайді Грау після чергових зустрічей ТКГ та її робочих груп у форматі відеоконференцій заявила, що обговорення питань взаємного звільнення й обміну пов’язаних із конфліктом осіб завершилося безрезультатно.

Відповідну заяву спецпредставниці чинного голови ОБСЄ в Україні оприлюднено на сайті ОБСЄ.

«Робоча група з гуманітарних питань розглядала питання, пов’язані зі взаємним звільненням і обміном пов’язаних із конфліктом осіб. Обговорення завершилося безрезультатно. Неприпустимо, щоб політичні міркування були передумовою для вирішення гуманітарних питань», – зазначила Хайді Грау.

Вона також заявила, що режим припинення вогню в цілому продовжує діяти в районі конфлікту на Сході України.

«Це сприятливо позначається на умовах життя цивільного населення. Однак позитивного ефекту на діяльність ТКГ це ще не дало, крім того, багато часу сьогодні (30 вересня) було витрачено на обговорення процедурних питань», – констатувала спецпредставниця голови ОБСЄ.

Хайді Грау поінформувала, що робоча група з безпеки обговорювала дію «Заходів щодо посилення режиму припинення вогню», зокрема функціонування координаційного механізму з реагування на порушення режиму припинення вогню. За її словами, обговорення цього питання буде продовжено на наступному засіданні.

Спецпредставниця голови ОБСЄ також зазначила, що підготовка до одночасного відкриття двох нових контрольних пунктів в’їзду-виїзду в населених пунктах Золоте і Щастя Луганської області відбувається за планом, вони будуть відкриті, як передбачено, до 10 листопада.

Читайте нас у Facebook
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Новини світу та України