ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Німеччина і НАТО проводять навчання на випадок ядерної війни

Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Жовтня 2020, 10:04

Німецька армія спільно з італійськими, бельгійськими та нідерландськими колегами проводить навчання на випадок конфлікту з застосуванням ядерної зброї.

Про це пише Bild.

Відзначається, що військові навчання проходять на авіабазі Нерфеніх в землі Північний Рейн-Вестфалія, яку вважають альтернативним місцем зберігання американських водневих бомб типу B61. На навчаннях під назвою «Steadfast Noon» (Стійкий полудень) відпрацьовуються, зокрема, операції винищувачів-бомбардувальників, здатних нести ядерну зброю.

У нинішніх навчаннях беруть участь бойові літаки ВПС Нідерландів, Бельгії та Італії.

За словами військових експертів, в ході маневрів «Стійкий полудень», що традиційно проходять в жовтні, відпрацьовується, зокрема, безпечна доставка американських ядерних боєприпасів від підземних сховищ до літаків і їхнє розміщення там. Однак під час навчань польоти будуть здійснюватися без бомб. Інформація за конкретним сценарієм навчань поки не опублікована.

Сьогодні небезпека війни, в ході якої може бути застосована ядерна зброя, значно зросла порівняно з минулими 30 роками. Причина – розірвання договору про РСМД. США зі схвалення партнерів по НАТО вийшли з нього влітку 2019 року, стверджуючи, що Росія вже кілька років розробляє ракети середньої дальності під назвою 9М729 (Класифікація НАТО: SSC-8), порушуючи тим самим угоду.

Читайте нас у Facebook