ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Закарпатті відбулись антитерористичні навчання силовиків

9 Жовтня 2020, 17:37
На Закарпатті відбулись антитерористичні навчання силовиків

В Ужгороді відбулися тактико-спеціальні антитерористичні навчання у приміщенні Закарпатського апеляційного суду. В них узяли участь спецпідрозділи СБУ, військовослужбовці окремої гірсько-штурмової бригади ЗС України, представники органів місцевого самоврядування, Національної поліції, Нацгвардії та інших силових структур області.

За легендою навчань, група умовних терористів захопила й замінувала суд. Так звані злочинці взяли в заручники учасників судового процесу, що перебували в будівлі, та вимагали звільнення з ізолятора тимчасового тримання свого спільника.

У результаті чітких дій і злагодженої роботи всіх підрозділів силовики затримали «терористів», звільнили «заручників» і знешкодили макети вибухових пристроїв.

— Координаційна група Антитерористичного центру СБУ ретельно проаналізувала всі складові спецоперації й відзначила ефективність залучених сил і засобів, — повідомила речниця Управління Служби безпеки України в Закарпатській області Ванда Мільо. — Надалі планується розробити рекомендації, що вдосконалять алгоритм дій кожного з підрозділів під час подібних антитерористичних заходів.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки: ,
Навчання та тренування, Новини