ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На соціальну підтримку людей в проєкті Держбюджету-2021 закладено рекордну кількість коштів

28 Жовтня 2020, 20:14
На соціальну підтримку людей в проєкті Держбюджету-2021 закладено рекордну кількість коштів

У проєкті Державного бюджету на 2021 рік закладено рекордну кількість коштів на соціальну підтримку людей — більш ніж 323 млрд грн. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Кабінету Міністрів України, повідомляє Урядовий портал.

За підсумками засідання уряд затвердив Стратегію цифрової трансформації соціальної сфери, що, за словами Прем’єр-міністра, допоможе комплексно реалізовувати зміни в цій сфері.

«Для громадян це означатиме спрощення процедур отримання допомоги і прозорість виплат. Ми нарешті повністю відійдемо від багатогодинних черг, бюрократії та тонн паперових документів. На порталі «Дія» буде створена Єдина система соціальної сфери, аби громадяни могли онлайн отримати всі соціальні послуги, які надаються державою. Ми будемо чітко розуміти, кому призначаються різні види соціальної допомоги, і збільшувати її тим, хто цієї допомоги дійсно потребує», — зазначив очільник уряду.

Кабінет Міністрів також схвалив законопроект щодо внесення зміни до законодавства в частині пенсійного забезпечення та соціального захисту громадян похилого віку. Як відзначив Прем’єр-міністр, орієнтовна вартість програми становитиме 500 млн грн.

Читайте нас в Telegram
Новини