ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На місці катастрофи літака Ан-26Ш поблизу Чугуєва встановлено пам’ятний знак

1 Жовтня 2020, 17:02
На місці катастрофи літака Ан-26Ш поблизу Чугуєва встановлено пам’ятний знак

На гранітному обеліску на фоні променів сонця та в обрамленні хмар закарбоване зображення літака Ан-26Ш з надписом «Вічного вам польоту». 

За словами заступника командира навчальної авіаційної бригади з морально-психологічного забезпечення підполковника  Олексія Гука, пам’ятний знак на вшанування загиблих у авіакатастрофі виготовили за ініціативи та коштом воїнів-авіаторів авіабригади і небайдужих громадян.

– Символічний пам’ятник у такому вигляді встановлено тимчасово, – розповів офіцер. – По узгодженню низки організаційних питань з органами місцевої влади на цьому місці вже найближчим часом планується створити меморіальний комплекс на честь загиблих воїнів-авіаторів. Увіковічення їхньої пам’яті – це обов’язок кожного з нас.

– Це місце стало по-справжньому святим і для військових, і для звичайних громадян, – поділилась своїми думками харків’янка Світлана. – Горе батьків та рідних за втратою своїх дітей та близьких безмежне, як і небо. Але кожен небайдужий може взяти його частку і собі, адже це і наші діти, наші друзі, брати, чоловіки. Це місце стане не просто меморіалом скорботи, а і величної сили духу, терпіння і віри. Вічного вам неба і пам’яті, наші Герої… 

12

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини