ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Херсонщині Сили спеціальних операцій відпрацьовують знешкодження диверсантів

Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Жовтня 2020, 11:22

На Херсонщині тривають планові тренування підрозділів Сил спеціальних операцій Збройних Сил України зі складу угруповання військ, що несе бойову службу на межі з тимчасово окупованою територією АР Крим.

Як повідомив командувач Об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв, нагальна потреба цих тренувань продиктована наявністю на території, суміжної з півостровом, стратегічно важливих об’єктів з високим ступенем загрози терористичних посягань.

— Загальна тематика навчань — відпрацювання комплексу превентивних заходів, спрямованих на забезпечення належного рівня захисту таких об’єктів від можливих терористичних загроз. Тренування відбуваються в умовах, максимально наближених до реальних, у взаємодії з підрозділами Служби безпеки України, Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної гвардії, Державної прикордонної служби України, місцевими органами державної влади й місцевого самоврядування, — наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Головним завданням для військових під час навчань, за словами командувача, є відпрацювання механізмів виявлення й знешкодження диверсійно-розвідувальних груп противника. Практичну складову відпрацьовують щодня як удень, так і вночі.

— Підвищення рівня навченості особового складу протидиверсійних підрозділів є запорукою успішної протидії терористичним загрозам з боку противника в смузі відповідальності угруповання військ на півдні України та забезпечення безпеки наших громадян, — підсумував генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Читайте нас у Facebook