ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Донеччині тривають роботи з контролю екологічної ситуації та відновлення інфраструктури

25 Жовтня 2020, 14:52
На Донеччині тривають роботи з контролю екологічної ситуації та відновлення інфраструктури

Тривають заходи з відновлення пошкоджених об’єктів інфраструктури на Донеччині. Про це повідомляє Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін. Про це повідомляє пресцентр ООС.

Зокрема, у районі населеного пункту Новгородське Бахмутського району для контролю екологічної безпеки довкілля було забезпечено проведення планових робіт щодо здійснення забору проб ґрунтових вод у свердловинах навколо шламонакопичувача Фенольного заводу.

Забір проб ґрунтових вод здійснюється щотижня працівниками підприємства за тісної взаємодії української сторони СЦКК з патрулем СММ ОБСЄ та групою розмінування ДСНС України, які забезпечують контроль дотримання режиму припинення вогню та надають гарантії безпеки.

Також тривають роботи із будівництва мосту та ділянки автомобільного шляху Харків – Дебальцеве в районі населеного пункту Воздвиженка Бахмутського району. На ділянці проводяться роботи щодо розширення підмостків та підготовки свердловин для встановлення несучих палів.

Українська сторона СЦКК й надалі своєчасно і якісно виконуватиме заходи, спрямовані на відновлення пошкодженої інфраструктури та контролю екологічної ситуації на Донбасі.

 

Стежте за нами в Instagram
Новини