ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Чернігівщині сім’ї загиблих захисників отримали почесні відзнаки

29 Жовтня 2020, 15:09
На Чернігівщині сім’ї загиблих захисників отримали почесні відзнаки

На черговому пленарному засіданні керівники облради та обласної держадміністрації вручили сім’ям загиблих воїнів почесні нагороди «За мужність і вірність Україні».

Ми започаткували таку нагороду за зверненням наших громадських організацій «Єдина родина» та «Родина воїна». Поки що відбулося перше вручення. Планували це зробити до Дня захисника України, проте через карантинні обмеження відклали. Наразі вручено 6 відзнак, а загалом передбачено 83. Усі нагороджені родини загиблих на Донбасі воїнів, розповіла начальниця відділу інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради Ольга Ванжула.

Надалі вручення цієї відзнаки здійснюватиме керівництво облради з нагоди святкування Дня Незалежності України, Дня захисника України, Дня Збройних Сил України або на пленарних засіданнях.

Довідково. Почесною відзнакою Чернігівської обласної ради «За мужність і вірність Україні» нагороджують військовослужбовців ЗСУ та інших військових формувань, добровольців, волонтерів мешканців Чернігівської області, які проявили мужність і героїзм під час захисту Батьківщини. Почесною відзнакою нагороджують лише одноразово. Також її можуть встановлювати посмертно.

Фото: Чернігівська ОДА

 

 

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Армія і суспільство, Новини