ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Лікувальні заклади ЗС України забезпечать найкращим медичним обладнанням

22 Жовтня 2020, 18:56
Лікувальні заклади ЗС України забезпечать найкращим медичним обладнанням

На наступний рік на потреби Командування Медичних сил Збройних Сил України в закупівлях обладнання та виробів медичного призначення планують виділити близько 870 мільйонів гривень. З них 230 мільйонів – саме на закупівлю новітнього обладнання.

Про це під час відкриття оновленого відділення в Центрі медичної реабілітації та санаторного лікування «Одеський» повідомив командувач Медичних сил ЗСУ генерал-майор медичної служби Ігор Хоменко.

– Водночас триває активна співпраця з нашими закордонними партнерами. Лише цього року Німеччина виділила допомоги на суму 3,2 млн євро, на які закуплено сучасні медичні апарати для багатьох військових лікувальних закладів. Від японського уряду отримали на закупівлю обладнання 1,5 мільйона доларів, – розповів генерал-майор медичної служби Ігор Хоменко. – Переконаний, наступного року ця співпраця продовжиться, що дозволить збільшити обсяги закупівель якісного й надійного медичного обладнання для українського війська.

Командувач повідомив, що наразі самі лікарі-спеціалісти визначають, що і якої якості їм потрібно. Наприклад, рентгенолог вибирає той апарат, на якому йому краще працювати, а реабілітолог визначає те обладнання провідних світових виробників, яке якнайкраще допоможе його пацієнтам.

– На жаль, війна не закінчилася. Кількість учасників бойових дій, військовослужбовців інших категорій, військових пенсіонерів, які потребують реабілітації, постійно збільшується, – зазначив Ігор Хоменко. – Тому система закладів санаторно-курортного лікування та реабілітації у ЗС України і надалі розвиватиметься і вдосконалюватиметься.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Актуально, Новини