ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Катерна тактична група ВМС ЗСУ та англійський есмінець  Dragon  разом відпрацювали  тактичне маневрування в морі

10 Жовтня 2020, 14:49

Сьогодні в акваторії Чорного моря група катерів ВМС ЗС України разом з есмінцем Королівських ВМС Великої Британії Dragon провели спільні тренування типу PASSEX. Метою тренування було вдосконалення майстерності та обмін досвідом між командами кораблів держав-членів та партнерів НАТО.

До навчань залучилися катери типу «Гюрза» та «Айленд», а також вертоліт Мі-14 морської авіаційної бригади ВМС ЗС України.

Під час виконання спільних маневрів у відкритому морі кораблі та катери держав-учасниць навчання відпрацювали низку завдань з підвищення взаємосумісності  відповідно до стандартів Північноатлантичного альянсу. Зокрема корабельно-катерною групою на переході морем було відпрацьовано тактичне маневрування, тренування зі зв’язку, протиповітряну оборону, відбиття ударів противника тощо.

– Хоча ми доволі часто беремо участь у тренування типу PASSEX, але кожного разу це дозволяє вдосконалити майстерність екіпажу, відпрацьовувати команди англійською мовою та спільні дії  відповідно до стандартів НАТО, – поділився враженнями штурман вертольота Мі-14 старший лейтенант Андрій Нищенко.

По завершенню тренувань було сформовано похідний ордер кораблів та здійснено фотографування похідного ордену (PHOTEX).

Фото автора

18

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Пані Військова. Дайджест АрміяInform Навчання та тренування, Новини