ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Із США брат загиблого Маркіяна Паславського Нестор подякував українцям за виставку «Нью-Йорк — Іловайськ: вибір»

19 Жовтня 2020, 19:47
Із США брат загиблого Маркіяна Паславського Нестор подякував українцям за виставку «Нью-Йорк — Іловайськ: вибір»

Як уже повідомляла AрміяІnform, у Дніпрі відкрилася виставка «Нью-Йорк — Іловайськ: вибір», присвячена Маркіяну Паславському — українцю, батьки якого колись емігрували до Сполучених Штатів. Він закінчив Вест-Пойнт — найпрестижнішу військову академію Збройних сил США, став
офіцером американської армії. Пізніше успішно займався бізнес-консультуванням. А на початку 1990-х переїхав до України. Після анексії Криму Паславський пішов добровольцем на Схід країни. Воював у складі батальйону «Донбас». Мужній чоловік загинув у боях за Іловайськ. Виставка про Маркіяна Паславського — людину неординарної долі — неабияк зацікавила відвідувачів. За кілька днів експозицію переглянули багато дніпрян і гостей міста. Щиро подякував усім причетним до організації виставки на шану Маркіяна його брат — Нестор Паславський.

У своєму відеозверненні із США, опублікованому на офіційній сторінці Музею АТО у Facebook, він зазначив, що музей АТО й місто Дніпро є дуже важливими у боротьбі проти Росії та терористів.
— Музей присвячений жертвам кожного громадянина, що пішов захищати свою країну, —  наголосив Нестор Паславський. — Тисячі українців залишили сім’ї, пішовши захищати свою  суверенність та незалежність. Багато хто не повернувся, включаючи нашого сина та брата Маркіяна. Їхні голоси перестали звучати для нас, але їхні переконання, ідеї й далі житимуть… Музей зберігає історію війни та біль від втрат. Ми вдячні, що про Маркіяна пам’ятатимуть. Слава Україні!

У Дніпрі виставка «Нью-Йорк — Іловайськ: вибір» триватиме до 30
листопада. Далі її планують показувати в інших містах, а також за кордоном.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
MilitaryArt, Новини