ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Харківські тиловики працюють без авралів і затримок

16 Жовтня 2020, 19:30
Харківські тиловики працюють без авралів і затримок

Колектив Об’єднаного центру забезпечення Оперативного командування «Схід» відзначив 14-й день народження військової частини.

— Центр створено у 2006-му на базі трьох тилових організмів, а згодом до нас приєдналася четверта частина, — каже командир центру полковник Павло Дячук. — Наші структурні підрозділи розташовані в кількох військових містечках на Харківщині та Дніпропетровщині. Проте своє маленьке свято ми лише відзначили, а не відсвяткували. Адже з приходом холодів роботи вистачає. Слід забезпечити всім потрібним армійські колективи, розташовані в семи областях. Така вже велика зона нашої відповідальності.

Справді, навантаження на харківських тиловиків чимале, та свою особливу увагу вони приділяють частинам ЗСУ, що виконують бойові завдання на Донбасі.

Так, майже щодня тонни, а іноді й десятки тонн речового, продовольчого, паливо-мастильного та іншого майна у складі колон вирушають із Харкова до району проведення операції Об’єднаних сил чи в інші напрямки.

Один зі старожилів частини підполковник у відставці Олександр Морозов пригадує, який важкий ритм роботи був у них у 2014-2015 роки.

— На початку російсько-української війни після ранкового шикування майже всі військовослужбовці йшли до сховищ, щоб завантажувати автівки. Тим часом цивільні працівники трудилися за трьох-чотирьох. Та наш центр витримав, нині працюємо без авралів чи затримок у видачі майна, — розповів діловод організаційно-планового відділення працівник ЗСУ Олександр Морозов.

У Харкові на території штабу Об’єднаного центру забезпечення урочистості тривали лише кілька хвилин.

З черговою річницею особовий склад привітав офіцер тилу Оперативного командування «Схід» підполковник Віктор Морозевич, який вручив шістьом військовим почесні відзнаки командувача ОК, а іншим — грамоти чи подяки.

Після вшанування пам’яті загиблих захисників України та заохочення найкращих усі повернулися до звичної роботи.

До речі, у цей день почесну відзнаку командувача ОК отримав очільник пожежної обслуги старшина служби за контрактом Віталій Келеберда.

— У нашій частині я прослужив понад шість років. За цей час виріс від рядового до молодшого командира. Нині мені підпорядковуються півтора десятка воїнів, я відповідаю за дві одиниці спеціальних автомобілів. Роботи вистачає, але служити в такому дружньому, як наш, колективі досить легко. Тому сюди постійно приходять новобранці. Приміром, я загітував прийти служити до нас двох своїх шкільних друзів, яким довіряю як собі й поганого б їм ніколи не порадив, — зауважив Віталій Келеберда.

За словами командування Об’єднаного центру забезпечення ОК «Схід», у них є неформальний девіз: «Працювати так, щоб жоден армієць не відчував проблем».

 

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Новини