ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Дніпропетровщина під час осінньої призовної кампанії відправить до війська найбільшу кількість юнаків

7 Жовтня 2020, 16:09
Дніпропетровщина під час осінньої призовної кампанії відправить до війська найбільшу кількість юнаків

Сьогодні зі збірного пункту Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки відбулася перша відправка призовників у межах призовної кампанії «Осінь-2020».

– Напередодні в районних центрах комплектування та соціальної підтримки юнаки пройшли морально-психологічне тестування та медогляд і були визнані придатними до проходження строкової військової служби, –повідомили в Дніпропетровському обласному ТЦК та СП. – Пізніше, на засіданнях районних призовних комісій було ухвалено рішення щодо призову відібраних кандидатів до лав Збройних Сил, Національної гвардії, Прикордонних військ та інших військових формувань України. Розподіл відбувався з урахуванням побажань та особистих якостей кожного призовника.

За словами військкома Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковника Олега Котелевця, урочистої відправки на рівні обласного центру, як це було до введення карантинних обмежень, не буде, такі заходи відбудуться в районах і не передбачають великого скупчення людей.

Також військовий комісар області зазначив, що восени до лав ЗС України й інших військових формувань Дніпропетровщина планує відправити 1265 осіб віком від 18 до 27 років. Хлопці, які не мають вищої освіти, служитимуть 18 місяців, а зі ступенем спеціаліста або магістра – 12 місяців.

Перед відправкою до навчальних центрів майбутні військовослужбовці пройшли контрольний медогляд та експрес тестування на COVID-19, отримали одноразову грошову виплату при призові. А щоб час до виїзду минув швидше, офіцери сектору комплектування влаштували молоді зустріч з представниками частин, які розповідали про переваги військової служби за контрактом та особливості служби в різних армійських підрозділах.

Фото Сергія Кравчука

11

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини