ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Чи потрібно USO в Україні…

22 Жовтня 2020, 17:59
Чи потрібно USO в Україні…

У 2014-му, коли Росія розпалила війну на Донбасі, на захист нашої Батьківщини та державності піднялись усі справжні патріоти України. Окрім військовослужбовців та добровольчих батальйонів,  проти російської навали встали волонтери, які забезпечували наших вояків всім необхідним, а також артисти, які підтримували бойовий дух наших захисників.

Відрядження в зону АТО (ООС), як правило, є завжди небезпечними для життя. Інколи такі поїздки на передову закінчувалися полоном до проросійських найманців та страшними тортурами. У цьому контексті можливо варто звернути увагу на світову практику організації волонтерського руху, щоб забезпечити ефективнішу роботу руху та безпеку самих волонтерів. Ідеться про ідею єдиного координаційного центру, який об’єднав би  всі волонтерські організації в єдине спільне товариство на кшталт USO, що діє в США.

Так, незадовго до початку участі США у Другій світовій війні президент  Рузвельт прагнув об’єднати кілька благодійних волонтерських  організацій в одну. Такі організації, як-от: «Армія порятунку», «Християнська асоціація молодих чоловіків», «Християнська асоціація молодих жінок», «Служба національної католицької громади», «Національна асоціація допомоги мандрівникам та Національна рада єврейського благополуччя» – стали Організацією Об’єднаних Служб (USO).

USO заснована 4 лютого 1941 році та є провідною  організацією для посилення морально-психологічного духу американських військовослужбовців. USO не входить до складу федерального уряду, тобто не є державною організацією. Це приватна організація, яка покладається на щедрість окремих людей, організацій та корпорацій для підтримки її діяльності.

Організація стала особливо відомою серед військовослужбовців  завдяки  живим виступам артистів, проведенням розваг, що допомагає підняти моральний та бойовий дух солдатів, а також частково матеріального забезпечення. З самого початку артисти Голлівуду прагнули продемонструвати свій патріотизм, і багато знаменитостей  США як добровольці поїхали із концертними програмами  до бійців на фронт, іноді піддаючи власне життя небезпеці. У 1947 році організація припинила свою діяльність, але 1950 року, під час війни в Кореї, діяльність була відроджена та триває до сьогодні.

За провадження патріотичного внеску та поширення морально-психологічного настрою серед військовослужбовців та їхніх сімей USO у 2011 році було нагороджено «Національною медаллю мистецтв». Окрім Сполучених Штатів, USO має понад 200 пунктів по всьому світу в 14 країнах.

USO впроваджує різні соціально-психологічні програми також для родини американських військових. Девіз USO – завжди бути поруч.

7
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:
Публікації