ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Близько 400 юнаків з Донеччини відправляться до українського війська – хто вони і чому йдуть до лав ЗСУ

8 Жовтня 2020, 18:33
Близько 400 юнаків з Донеччини відправляться до українського війська – хто вони і чому йдуть до лав ЗСУ

У Донецькій області, як і по всій території України, почався призов на строкову військову службу. Цьогоріч під час осінньої призовної кампанії до війська тут планують призвати близько 400 юнаків.

За словами представників Донецького облвійськкомату, наразі державне замовлення щодо призову на строкову службу виконано вже на третину. Цього року хлопців призивають до Десантно-штурмових військ – 80 осіб учора відправилися в Житомир. А ще в морську піхоту, Сухопутні війська, Президентський полк і Державну прикордонну службу. Близько 40 відсотків призовників – це 18–19-річні хлопці, які добровільно прийшли до військкомату із заявою про бажання служити.

Так, учора на обласному збірному пункті відбулись урочистості з нагоди відправки призовників до ДШВ, звичайно ж, з дотриманням карантинних заходів.

– Ми вирішили створити хлопцям святковий настрій, показати, що армія – це не тільки суворі будні, – говорить заступник обласного комісара – начальник відділу комплектування підполковник Андрій Глущенко. – На захід прибуло керівництво облвійськкомату, військовий капелан, гості з Маріупольської міськдержадміністрації, які побажали юнакам стати справжніми чоловіками і захисниками України. Наприкінці військовий капелан отець Андрій провів молебень за мир в Україні і за те, щоб Бог надав кожному юнакові янгола-охоронця.

Кореспондентці інформагентства вдалося поспілкуватися з деякими призовниками, щоб дізнатися про мотиваційні чинники служби. Цього разу хлопці, як на підбір, виявилися сором’язливими і дещо схвильованими. І тільки кілька жартів викликали усмішку в юнаків.

19-річний покровчанин Олексій розповідає, що повістка прийшла на місце його роботи. За кілька днів він прибув до військкомату.

– Хочу розвиватися як особистість. В армії я здобуду нові знання і навички, адже там постійно вдосконалюється озброєння. Коли ще це робити, як не зараз? У шахті під землею на посаді підземного електрика нічому новому не навчишся. Крім того, ДШВ, куди я потрапив, – це чудова фізична підготовка, постійні навантаження, стрибки з парашутом, майстерне володіння зброєю. Можливо, все це дасть старт у кар’єрі військового. Чому б і ні. Нині військовослужбовці – це еліта нашої країни! Їх у нашому місті шанують і поважають…

Вісімнадцятирічний Денис з Костянтинівки добровільно прийшов до військкомату, адже вважає, що робота баристою у кав’ярні не відповідає вимогам, які перед собою ставить справжній чоловік.

– У Костянтинівці немає нічого такого, щоб «будувати» себе як чоловіка, в подальшому – главу сім’ї й успішного громадянина. Сподіваюся, армія дасть мені те, чого я шукаю… – ділиться юнак.

До армійських навчальних центрів хлопці відправилися сьогодні вночі. Спочатку вони пройдуть там спеціальну підготовку, а потім їх розподілять у військові частини. А ми бажаємо їм без втрат пройти цей шлях, досягти тих цілей, які вони перед собою поставили, коли прибули у військкомати, та  стати повноцінними членами українського суспільства!

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини