ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Їхнє поле бою – операційна: у межах СКШН «Об’єднані зусилля — 2020» провели навчання військові медики

24 Вересня 2020, 16:09
Їхнє поле бою – операційна: у межах СКШН «Об’єднані зусилля — 2020» провели навчання військові медики

На Херсонщині у межах СКШН «Об’єднані зусилля — 2020» у військовому мобільному госпіталі під загальним керівництвом командувача Медичних сил Збройних Сил України генерал-майора медичної служби Ігоря Хоменко відбулося тактико-спеціальне навчання з розгортання та функціонування військового мобільного госпіталю, під час якого військові медики відпрацювали питання надання кваліфікованої медичної допомоги військовослужбовцям, що зазнали на навчаннях різноманітних травмувань та поранень. Про це повідомляє Командування Медичних сил ЗС України.

Так, під час навчання до мобільного госпіталю, що здійснив кількасот кілометровий марш та розгорнувся у визначеному районі, було евакуйовано 7 військовослужбовців, 3 з яких перебували у важкому стані (поранення органів грудної клітини з пошкодження ділянки серця та перикарду, вогнепальний осколковий перелом лівого стегна з пошкодженням загальної стегнової артерії з геморагічним шоком ІІ ступеня та травматичною ампутацією верхньої кінцівки).

Важких пацієнтів після огляду та проведення необхідних дообстежень одразу було доправлено до протишокової палати та операційної, де профільні фахівці-хірурги за допомогою анестезіологів і операційних бригад провели умовні оперативні втручання.

Слід зазначити, що військовий мобільний госпіталь наразі забезпечений усім необхідним сучасним обладнанням провідних світових виробників медичної техніки, яке добре зарекомендувало себе під час використання в польових умовах.

Після проведення операцій пацієнтів перевели до відділення інтенсивної терапії для стабілізації їхнього стану та підготовки до аеромедичної евакуації на наступний рівень надання медичної допомоги.

За підсумками занять начальник Національного військового-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» генерал-майор медичної служби Анатолій Казмірчук та начальник медичної частини госпіталю полковник медичної служби Олександр Циц подякували всьому особовому складу мобільного госпіталю за професійну командну роботу та швидкість і правильність в ухваленні рішень згідно з міжнародними стандартами надання медичної допомоги в бойових умовах.

 

Читайте нас у Facebook
Військова медицина, Навчання та тренування