ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ворог з допомогою сигнальних ракет навмисно створює пожежі

1 Вересня 2020, 18:11
Ворог з допомогою сигнальних ракет навмисно створює пожежі

Російські окупанти продовжують удосконалювати давно відому тактику випаленої землі. Вони різноманітними методами намагаються знищити й спалити все, чим багата українська земля. От і тепер, під час перемир’я, ворог застосовує цю підступну тактику.

— Все дуже просто, — розповідає Віталій, воїн Збройних Сил України, який боронить нашу державу неподалік селища Кримське. — От наприклад, днями вороги, дочекавшись, доки вітер почне дути в наш бік, запустили в чагарник кілька сигнальних ракет.

До речі, використання сигнальних ракет безпосередньо не заборонено жодними домовленостями, але їхній склад дозволяє запалити не лише суху траву, а й досить великі дерева. До того ж вправне застосування може спричинити дуже сильну пожежу. Ворог про це знає і, як бачимо, активно використовує проти нас.

— Я вже бачив таке у попередні роки, — продовжив співрозмовник. — Окупанти не зупиняються ні перед чим. Вони регулярно палили українські села та поля. Мені просто не вкладається в голові, що вони можуть відчувати, коли бачать, як палають хати простих мирних людей. Що вони відчувають тоді? Задоволення? Гордість за себе? Пишаються скоєним? Не знаю!

Цього разу пожежа охопила кілька гектарів степу. Проте завдяки вмілим діям наших воїнів її вдалося швидко загасити. На щастя, жодна хата українців не ушкоджена. Але довкілля зазнало досить великої шкоди. Під час гасіння українські бійці бачили обгорілих диких тварин і птахів. І так завжди чинить загарбник, якому насправді не потрібна земля, що він захопив.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини