ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

ВМС Німеччини отримають протикорабельні ракети для корветів типу Braunschweig

14 Вересня 2020
ВМС Німеччини отримають протикорабельні ракети для корветів типу Braunschweig

Міноборони Німеччини замовило у компанії SAAB нову партію протикорабельних ракет. Вартість замовлення становить близько 194 млн доларів. Про це інформує Міністерство оборони Німеччини.

Поставки ракет і пускових установок для них заплановано провести в період з 2022 – 2026 роки. Цими ракетами вже озброєна перша п’ятірка корветів типу Braunschweig.

Нагадаємо, що у 2018 році шведська компанія SAAB на міжнародному аерокосмічному салоні у Фарнборо представила нове покоління протикорабельної ракетної системи – RBS15 Gungnir.

Корвети типу Braunschweig розроблялися для боротьби з надводними кораблями та авіацією. Вони можуть вражати наземні цілі в прибережній зоні та патрулювати прибережну акваторію.

Кораблі здатні розвивати швидкість до 26 вузлів і долати без дозаправляння 2500 миль (4600 км).

Кожен з Braunschweig озброєний 76-мм артилерійською установкою, двома 27-мм автоматичними гарматами MLG-27, двома пусковими установками зенітно-ракетного комплексу RAM і двома спареними установками протикорабельних ракет RBS15 Mk3.

Крім того, на кораблі обладнаний майданчик для одного вертольота NH-90 і двох безпілотників з вертикальним зльотом і посадкою.

Стежте за нами в Instagram
Армії світу