ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові взяли участь у Чемпіонаті України з греблі

28 Вересня 2020, 18:22
Військові взяли участь у Чемпіонаті України з греблі

Два дні поспіль у столиці Приазов’я – Маріуполі, на честь Дня міста відбувся Чемпіонат України з греблі.

Регату проводять у Маріуполі другий рік поспіль. Цього рокуу ній взяли участь понад 30 команд, 12 з яких –представники підрозділів ЗСУі правоохоронних органів із різних міст країни.

Змагання відбулися на території місцевого яхт-клубу «Азовсталь». На відбіркових запливах спортсмени мали подолати 500 метрів, а на фінальних – 1 000.

Команди силових структур Маріуполя виступали окремо. Між собою змагались представники ВМС ЗСУ, команди учасників АТО, поліції і Нацгвардії з Донеччини, спецпідрозділ «Корд» та інші. А судили їхні запливи військовослужбовці окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського.

Президент Федерації морського веслування України Дмитро Стєпнов підкреслив, що гребля розроблена як прикладний вид спорту для військових. Проте нині він став доступним кожному. За його словами, все більше містян, а також військових і правоохоронців долучаються до веслування.

– У вільний час займаюсь греблею при Федерації греблі Донецької області, також виходжу на воду як інструктор з цивільними. Тому немає нічого дивного, що я з побратимами представляю тут Військово-Морські Сили, – розповідає старший матрос Антон Колесніков, член команди морського буксира «Корець».

Команду поліції Донеччини очолив учасник і переможець InvictusGames2018 у Сіднеї Олександр Бєлобоков, який у 2014 році, захищаючи Маріуполь від російської навали, зазнав контузії та мінно-осколкового поранення верхньої кінцівки.

Чоловік розповів, що під час тих міжнародних змагань він здобув 1-ше місце у спортивній дисципліні «гребля», тому взяв на себе завдання підготувати команду поліції Донеччини до всеукраїнських змагань.

Представник команди Товариства сприяння обороні України в Донецькій області Олександр – учасник бойових дій на Донбасі, який спочатку воював у складі добровольчого батальйону, а потім розвідувального підрозділу. У цивільному житті – підприємець, розповів, що з 1991 року займається цим видом спорту, навчає молодь у Маріуполі, аби українські гребці могли скласти достойну конкуренцію  світовим майстрам греблі.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини, Реабілітація, Спорт