ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові частини Оперативного командування «Північ» розпочали підготовку до участі в навчаннях «Об’єднані зусилля — 2020»

17 Вересня 2020
Військові частини Оперативного командування «Північ» розпочали підготовку до участі в навчаннях «Об’єднані зусилля — 2020»

Головна мета – підготувати і військовослужбовців, і органи військового управління до дій в різних умовах обстановки.

– Ці навчання цікаві тим, що будуть задіяні нестандартні форми і способи підготовки. Також вони є міжвидовими, оскільки залучена штурмова та армійська авіація. Крім того, залучаються підрозділи оперативного забезпечення та інші силові структури. Наші війська покажуть практичні дії та спроможності зі знищення противника під час наступального бою, – повідомив командувач військ Оперативного командування «Північ» генерал-майор Валерій Залужний.

Спостерігає за підготовкою до навчань та вносить свої зауваження та пропозиції начальник Головного управління доктрин та підготовки Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майор Олексій Таран.

Навчання проходитимуть із застосовуванням процедури планування за стандартами НАТО.

– Більшість військовослужбовців, які братимуть участь у навчаннях «Об’єднані зусилля — 2020», пройшли бої з реальним ворогом з 2014 року, вони вже мають неабиякий досвід і я в них упевнений. Упевнений, що вони впораються з навчальними завданнями, а відтак і в реальному бою будуть переможцями, – підсумував генерал Залужний.

Пресслужба Оперативного командування «Північ»

Читайте нас у Facebook
Вишкіл