ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ветеранів Житомирщини запрошують на бізнес-курс у форматі онлайн

15 Вересня 2020
Ветеранів Житомирщини запрошують на бізнес-курс у форматі онлайн

Де взяти кошти на відкриття власної справи та як захистити свій бізнес, як переконати інвестора та вийти на хороший прибуток? Про це та інше йтиметься на тренінгу «КМБ: курс молодого бізнесу», якийвідбудетьсяу

20-хчислахвересня в онлайн-форматі.

На тренінг запрошують як тих ветеранів, хто вже запустив власний бізнес та бажає його посилити, так і новачків, що лиш мріють про нього. Своїм конкретним досвідом та порадами ділитимуться економісти, тренери, підприємці.

– На Житомирщині досить багато ветеранів після повернення з війни починають шукатиприхисток у бізнесі, – коментуєТимур Абубакаров, ветеран 72-ї окремої механізованої бригади, один із учасників проєкту. – Хтось ще на фронті обдумав ідею, а потім намагається її реалізувати, хтось із дитинства мріяв про певний бізнес, а на війні зрозумів, що не можна відкладати мрії. Втім, як показує практика, шлях ветеранів у підприємництво не завжди буває легким. Адже це на війні ми були військовими фахівцями, а в бізнесі діють зовсім інші закони. Тому ми і вирішили сконсолідуватись і разом рухати ветеранський бізнес Житомирщини вперед.

Планується кілька етапів навчання. Перший – у форматі онлайн. Далі, якщо дозволятиме ситуація з пандемією, відбудеться реальна зустріч.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Новини, Реабілітація