ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Версію теракту як причину катастрофи Ан-26 можна буде виключити після вибухотехнічної експертизи – ДБР

30 Вересня 2020, 12:32
Версію теракту як причину катастрофи Ан-26 можна буде виключити після вибухотехнічної експертизи – ДБР

Слідство не відкидає всіх можливих версій аварії літака у Чугуєві Харківської області, версію теракту можна буде виключити після проведення вибухотехнічної експертизи, повідомив керівник Головного слідчого управління Держбюро розслідувань (ДБР) Максим Борчаковський.

−Усі версії, які наразі звучать у ЗМІ, не відкидаються… Нині вирішується питання щодо вибухотехнічної експертизи… Її буде проведено однозначно. Крім вибухотехнічної експертизи, здійснюється технічне розслідування, − сказав він журналістам.

Відповідаючи на уточнювальне запитання агентства «Інтерфакс-Україна» про те, чи означає це, що виключити версію теракту можна буде тільки за результатами проведеної вибухотехнічної експертизи, Максим Борчаковський сказав: «Так».

За інформацією Держбюро розслідувань, як повідомляла АрміяInform, перевіряються такі версії слідства: катастрофа внаслідок технічної несправності агрегатів літального апарата; катастрофа внаслідок неналежного виконання своїх службових обов’язків екіпажем; неналежне виконання службових обов’язків особами, які були відповідальні за управління польотами; неналежне технічне обслуговування літака та підготовки його до польоту.

Читайте нас в Telegram
Новини