ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Верховний Головнокомандувач Об`єднаних ЗС НАТО в Європі висловив співчуття Збройним Силам України

28 Вересня 2020, 18:49

Продовжують надходити слова співчуття з приводу трагічної загибелі молодих курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба. Про це повідомляється на Facebook-сторінці Генерального штабу ЗСУ.
28 вересня Верховний Головнокомандувач Об’єднаних Збройних Сил НАТО в Європі генерал Тод Уолтерс у телефонній розмові з Головнокомандувачем Збройних Сил України генерал-полковником Русланом Хомчаком висловив слова глибокого співчуття у зв’язку з трагічною втратою, яку понесли Збройні Сили України та Повітряні Сили ЗС України зокрема.
Генерал-полковник Руслан Хомчак щиро подякував генералу Тоду Уолтерсу за висловлене співчуття, додавши, що він як професійний пілот, достеменно розуміє, яку непоправну втрату зазнали ЗС України та український народ.
– Дякую за усі слова співчуття та підтримки, які ми отримали від іноземних партнерів у цей важкий момент. Як відомо – справжні друзі пізнаються перш за все у біді, – наголосив Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак.

 

Читайте нас у Facebook
Новини