ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Верховна Рада внесла зміни до закону про протимінну діяльність

17 Вересня 2020, 15:28
Верховна Рада внесла зміни до закону про протимінну діяльність

Верховна Рада ухвалила у другому читанні зміни до Закону України «Про протимінну діяльність в Україні» (законопроєкт № 2618), що має на меті зменшити кількість випадків травматизму та загибелі мирного населення на Сході через замінування територій російськими найманцями.

Про це повідомляє Інформаційне управління Верховної Ради України.

Як йдеться у пояснювальній записці документа, ухвалення закону створить умови для спрощення управління та координації діяльності всіх операторів протимінної діяльності, зокрема міжнародних, залучення всього потенціалу в цій сфері, та поліпшить умови життєдіяльності мешканців територій, які постраждали від наслідків збройної агресії Російської Федерації. Автори законопроєкту переконані, що ухвалення цього закону в першому читанні за основу та в цілому суттєво зменшить кількість випадків травматизму та загибелі мирного населення на Сході України.

Зазначається, що основною метою внесення змін до діючого Закону України «Про протимінну діяльність в Україні» є створення придатних умов для побудови ефективної системи протимінної діяльності зі спрощеною вертикаллю управління та координації у цій сфері та без необхідності витрачання додаткових коштів із державного бюджету.

Читайте нас у Facebook
Новини