ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Україні за добу зафіксовано 3 584 нових випадки зараження COVID-19, у ЗСУ – 72

17 Вересня 2020
В Україні за добу зафіксовано 3 584 нових випадки зараження COVID-19, у ЗСУ – 72

В Україні за минулу добу, 16 вересня, виявили 3 584 нових випадки зараження коронавірусом, від початку епідемії загалом їх зафіксовано 166 244.

Такі дані містить система моніторингу поширення епідемії коронавірусу РНБО, повідомляє Укрінформ.

Згідно з цими даними, загалом в Україні від початку пандемії коронавірус підтверджено у 166 244 осіб.

Від ускладнень, спричинених коронавірусом, за добу померло 60 осіб, загалом у країні на сьогодні зафіксовано 3 400 летальних випадків.

Водночас одужало за добу 1 589 хворих на COVID-19, загалом від коронавірусу вилікувалися 73 913 осіб.

Найбільше хворих за добу виявлено у Харківській (483) Тернопільській областях (390), м Києві (379) та Одеській області (325).

У Збройних Силах України станом на 10.00 17 вересня за минулу добу зареєстровано 72 нових випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Загалом, на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, у ЗС України хворіє – 656 осіб.

Всього за час пандемії одужало – 1683 особи, летальних випадків – 8.

На ізоляції (втому числі самоізоляція) перебуває 789 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція найближчих три доби – 209 осіб.

З них у закладах охорони здоров’я перебуває 14 осіб (Національний військово-медичний клінічний центр «ГВКГ» – 5 військовослужбовців, Військово-медичний клінічний центр Західного регіону – 2 військовослужбовця, Військово-медичний клінічний центр Східного регіону – 3 військовослужбовця, Рівненський, Черкаський та Чернівецький військові госпіталя – по 1 військовослужбовцю, Стебницька міська лікарня – 1 працівник ЗС України). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування.

На лікуванні вдома під наглядом медичної служби перебуває 58 осіб (Київська область – 28 військовослужбовців та 5 працівників ЗС України, Львівська область – 9 військовослужбовців, Одеська область – 10 військовослужбовців та 1 працівник ЗС України, Херсонська область – 2 військовослужбовця, Тернопільська та Вінницька області – по 1 військовослужбовцю , Івано-Франківська область – 1 працівник ЗС України). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.

Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами.

Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.

Читайте нас в Telegram
Новини