ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Урядова комісія продовжує з’ясовувати причини авіаційної катастрофи неподалік Чугуєва

29 Вересня 2020, 12:39
Урядова комісія продовжує з’ясовувати причини авіаційної катастрофи неподалік Чугуєва

На Харківщині продовжує роботу урядова комісія з розслідування обставин та причин катастрофи літака АН-26Ш, яку очолює віцепрем’єр-міністр Олег Уруський, а заступником голови комісії є Міністр оборони Андрій Таран.

Командування Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба всебічно сприяє розслідуванню та надає всю необхідну інформацію.

До цього часу членами комісії  встановлено контакт із родинами загиблих курсантів, більшість із яких перебувають у Харкові, а інші – залишаються у Чугуєві.

Із 28 вересня – початку забору в родичів зразків ДНК для проведення аналізу, біля них постійно перебувають військові психологи з числа викладачів кафедри психології та педагогіки ХНУПС, а також бригади медиків.

Тим часом у Чугуєві на території навчально-авіаційної бригади фахівці проводять збирання літака Ан-26Ш у початковий стан та працюють з документами.

За словами слідчих органів, найбільша увага нині прикута до розшифровки «бортових самописців». Адже тільки тоді можна говорити про ймовірні причини падіння літака й наводити конкретні факти. Проте процес дешифрування може зайняти 3-5 днів.

Аби не допустити різного роду спекулювань чи перекручування інформації стосовно причин трагедії, командування університету просить всіх користуватися тільки офіційною інформацією.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Актуально, Новини