ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Уряд виділив 9,8 млн грн на виплати сім’ям загиблих в АТО і учасникам війни, які отримали інвалідність

30 Вересня 2020, 18:41

Сьогодні, 30 вересня, Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про виділення 9 млн 757 тис гривень для виплати одноразової грошової допомоги сім’ям чотирьох загиблих в АТО і сімом особам з інвалідністю внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов’язаних з участю в антитерористичній операції. Про це повідомляє пресслужба Міністерства у справах ветеранів України.

Зазначений акт ухвалено відповідно до рішення міжвідомчої комісії при Мінветеранів, за результатами розгляду звернень громадян та поданих ними документів.

«Відповідно до законодавства, членам сім’ї загиблого буде виплачена допомога в розмірі 750 прожиткових мінімумів для працездатних осіб на 1 січня календарного року загибелі (смерті), а тим, хто отримав інвалідність,  у разі встановлення  I групи буде виплачено 400 прожиткових мінімумів для працездатних, II групи – 300 прожиткових мінімумів, III групи – 250 прожиткових мінімумів, передбачених законом для працездатних осіб на 1 січня календарного року, в якому встановлена інвалідність», – йдеться в повідомленні.

На 1 січня 2020 року прожитковий мінімум для працездатних осіб в Україні становить 2102 грн.

Читайте нас у Facebook