ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У санаторії «Трускавецький» запроваджують процедуру кріолікування

14 Вересня 2020
У санаторії «Трускавецький» запроваджують процедуру кріолікування

Центр медичної реабілітації та санаторного лікування «Трускавецький» МО України, що на Львівщині, вдосконалює перелік медичних послуг та лікувальної терапії. Оборонне відомство України закупило для військового санаторію  необхідне устаткування для облаштування кріосауни.

Кріосауна – це спеціальна камера-капсула, в яку на 2-3 хвилини подається азото-повітряна суміш, температура якої становить приблизно 160 градусів за Цельсієм. Відповідно організм людини отримує охолоджувальну терапію, під час якої відбувається загартування усіх ділянок та клітин тіла.

За словами заступника начальника Центру з медичної частини Романа Перченко, ця лікувальна терапія уже кілька років є досить популярною у розвинутих країнах світу.

– Така терапія широко розвинута в арміях США, Німеччини, Канади та інших країн світу, − зазначив Роман Перченко. – Ця процедура знімає стрес та біль у суглобах, підвищує психічну стійкість та розумову активність. Кріолікування дуже ефективне, особливо для тих, хто побував у екстремальних умовах чи бойових діях. Відтепер і «Трускавецький» за необхідності надаватиме пацієнтам послугу кріотерапії.

Нині Центр медичної реабілітації та санаторного лікування «Трускавецький» працює у штатному режимі. Станом на сьогодні тут проходять лікування та реабілітацію близько півтори сотні пацієнтів: учасники бойових дій, інваліди війни, діючі та колишні військовослужбовці Збройних Сил України.

3
1

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, Реабілітація