ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Рівному для містян провели заняття з надання домедичної допомоги

14 Вересня 2020
У Рівному для містян провели заняття з надання домедичної допомоги

Незважаючи на ідеально укомплектовані швидкі допомоги, що приїжджають вчасно, добре навчених медиків, які мають всі засоби для порятунку, близько 30% людей помирає ще до приїзду лікарів. Вчергове інструктори з громадської організації «Рівне-ТАКМЕД» безкоштовно провели майстер-клас «Умій врятувати життя» для рівнян і гостей міста, доводячи, що знання і навички з домедичної допомоги необхідні кожній людині.

– Заняття проходило у форматі симуляційних показів основних дій під час порятунку постраждалого у режимі реального часу. Сьогодні навчали рівнян, як проводити базові реанімаційні заходи: серцево-легенева реанімація, користування автоматичним зовнішнім дефібрилятором, удавлення стороннім предметом, судомні напади, особливості допомоги дітям. Показали, як користуватися аптечкою першої допомоги. Всі бажаючі могли потренуватися і відпрацювати алгоритм дій на манекенах, – розповідає голова ГО «Рівне-Такмед» Тетяна Воронцова.

«Рівне-ТАКМЕД» – це команда інструкторів, яка з 2015 року на волонтерських засадах проводить навчання з тактичної медицини для військових та курси з основ домедичної допомоги для цивільних. Розбудовує систему навчання домедичної допомоги.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Армія і суспільство