ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Національній академії сухопутних військ розпочалися «Курси капітанів»

14 Вересня 2020
У Національній академії сухопутних військ розпочалися «Курси капітанів»

Понад два десятки молодших офіцерів, які служать у бойових частинах Сухопутних військ Збройних Сил України, розпочали підготовку за програмою курсу підвищення кваліфікації  офіцерів механізованих (танкових) та артилерійських підрозділів (L-1C) у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Варто зазначити, що потрапити на цей курс мали змогу лише найкращі військовослужбовці, котрі пройшли відповідний відбір у своїх частинах та взяли участь у конкурсі після прибуття до навчального закладу.

Участь у церемонії відкриття «Курсів капітанів» взяла делегація JMTG-U на чолі з полковником Клейтоном Кітамаєром, а також іноземні радники при Академії підполковник Єнс Якобсен (Данія) та підполковник Грегор Брандт (Німеччина).

Американські гості також зустрілися із керівництвом навчального закладу. Зокрема, було обговорено питання підготовки українських підрозділів у рамках JMTG-U, подальші кроки вдосконалення процесу бойового навчання, підготовки офіцерського складу.

Начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук щиро подякував полковнику Клейтону Кітамаєру та в його особі всьому особовому складу JMTG-U за вагому допомогу в підготовці підрозділів ЗС України та підвищенні кваліфікації наших військовослужбовців.

Варто зазначити, що підготовка слухачів Курсів триватиме впродовж трьох місяців і передбачає три модулі: «Бойове застосування роти та управління діями роти під час загальновійськового бою», «Робота штабу батальйону щодо планування та ведення бойових дій за процедурами «Military Decision Making Process» (за термінологією НАТО – 7-кроковий процес ухвалення військових рішень), «Лідерство та повсякденна діяльність». За цей час слухачам буде надано всі необхідні знання та навички, щоб вони могли успішно виконувати обов’язки за посадою командира роти.

Сама навчальна програма «Курсів капітанів» розроблена з урахуванням стандартів Північноатлантичного альянсу. Отже, до проведення низки занять будуть залучені іноземні військові радники при Національній академії від збройних сил Данії та Німеччини. А за підсумком курсу та за результатами випускних іспитів, слухачі, які його успішно пройдуть, отримають свідоцтва та сертифікати, які стануть підставою для розгляду їхніх кандидатур для просування по службі на посаду командира роти (батареї) чи офіцера штабу батальйону.

Фото пресслужби Національної академії сухопутних військ

4
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Вишкіл, Навчання та тренування, Новини