ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Суд по MH17 продовжиться на початку листопада

28 Вересня 2020, 16:39
Суд по MH17 продовжиться на початку листопада

Суд у справі про збиття в 2014 році у небі над Донбасом пасажирського лайнера авіакомпанії Malaysia Airlines рейсу МН17 взяв перерву до 3 листопада.

Про це стало відомо під час засідання в понеділок, 28 вересня, передає Укрінформ.

Зазначається, що суд пішов назустріч адвокатам обвинувачуваного у справі росіянина Олега Пулатова та надав їм можливість подати свої запити на розслідування у листопаді.

«Суд призупинено до наступного блоку, щоб захист (Олега Пулатова – ред.) зміг подати запит щодо додаткового розслідування у листопад», – сказав головуючий суддя Хендрік Стейнгейс.

Додамо, що адвокати одного з чотирьох обвинувачених у справі МН17 зустрілися зі своїм клієнтом Пулатовим у Росії. За словами нідерландського адвоката Сабіни тен Дуссхате, яка представляє інтереси Пулатова, спілкування з клієнтом було «плідним та корисним».

Вона також зазначила, що Пулатов розповів адвокатам, що бачив лише наслідки збиття МН17. А ще підкреслила, що через коронавірус захист довго не мав змоги зустрітися з Пулатовим, тож не змогли подати всі клопотання в червні. Захист наполягає, що їм потрібно скласти «повну картину подій» після зустрічі з Пулатовим. Вони пообіцяли подати всі клопотання в листопаді.

Читайте нас в Telegram
Новини світу та України