ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Шведський досвід для українських ВМС

15 Вересня 2020
Шведський досвід для українських ВМС

Сьогодні на борту фрегата «Гетьман Сагайдачний» відбулась зустріч представників Військово-Морських Сил Збройних Сил України з представниками посольства Швеції на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом Швеції в Україні паном Тобіасом Тибергом. Також від шведської сторони у заході взяли участь  Аташе з питань оборони при Посольстві Швеції в Україні капітан 2 рангу Бйорн Вільберн, представник політичного відділу Посольства Швеції в Україні пані Христина Парандій, помічник Аташе з питань оборони при Посольстві Швеції в Україні сержант Ерік Елдблом та представник Посольства Швеції в Україні пані Гелена Белікбаєва.

Сторони обговорили шляхи розвитку українсько-шведського співробітництва у військово-морській сфері, актуальні питання регіональної безпеки та можливості подальшого підтримання військового діалогу.

– Під час зустрічі з іноземними дипломатами ми також обговорили питання подальшої співпраці щодо підвищення спроможностей корабельно-катерного складу ВМС, питання щодо можливості менторської допомоги зі сторони Швеції, а також можливості проведення курсової підготовки офіцерського складу, – розповів командир флотилії ВМС ЗС України капітан 2 рангу Юрій Федаш. – Так, ВМС Швеції свого часу вивчали організацію ВМС Великої Британії і проводили в себе певну трансформацію. Тож ознайомлення з їхнім досвідом партнерства з НАТО в рамках програми розширених можливостей для нас є насправді неоціненним, тому ми плануємо продовжувати подальшу співпрацю.

Варто зазначити, що шведською стороною було відмічено значні досягнення у реформуванні ВМС ЗС України та висловлено готовність до надання подальшої всебічної підтримки в реалізації намічених планів.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини