ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Родини ветеранів АТО з Дніпропетровщини придбають 19 квартир за кошти держбюджету

30 Вересня 2020, 12:53
Родини ветеранів АТО з Дніпропетровщини придбають 19 квартир за кошти держбюджету

Цього року на придбання квартир для 19 родин учасників бойових дій з Дніпропетровщини виділили 24,3 млн грн. Держава надала фінансування на житло для сімей загиблих військових, ветеранів АТО з І та ІІ групами інвалідності, воїнів-переселенців, які мають ІІІ групу інвалідності. Про це повідомили у Дніпропетровській облдержадміністрації.

Три сім’ї вже придбали житло: квартири у Дніпрі, Новомосковську і будинок в Іларіонівській ОТГ. Ще 16 мають визначитися з покупкою впродовж року.

– Дбаємо про бійців АТО/ООС з Дніпропетровщини – організовуємо реабілітацію, культурні заходи, підтримуємо їхні спортивні захоплення. Один з основних напрямків роботи – забезпечення родин військових житлом, – розповів голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Цього року започаткували обласну програму – передбачили в бюджеті фінансування на квартири для близько 70 родин. Ще 19 сімей зможуть придбати житло державним коштом. Оселі вони обиратимуть самі у будь-якому населеному пункті України.

За інформацією Міністерства у справах ветеранів України, в Дніпропетровській області проживає понад 30 тисяч осіб, які мають статус учасника бойових дій – це найбільший показник серед інших регіонів України.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Новини, Соціальний захист