ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Rapid Trident 2020: міжнародна оцінка – «відмінно»

24 Вересня 2020, 17:28

24 вересня у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся День високоповажних осіб та преси у рамках українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ Rapid Trident  2020. Гостями навчань стали виконувач обов’язків заступника командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Олександр Голоднюк, командувач Національної гвардії України генерал-полковник Микола Балан, бригадний генерал армії США Джозеф Папенфуз, заступник начальника Державної Прикордонної Служби України генерал-майор Сергій Сердюк, військові аташе європейських країн, представники органів державної влади та Товариства Червоного Хреста України. Із можливостями МЦМБ гостей ознайомив начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук.

Присутні спостерігали за тим, як учасники навчання спільними зусиллями бійців батальйону окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка, антитерористичних підрозділів силових структур України проводили операцію зі звільнення населеного пункту від терористів. Крім того, до їхньої уваги були представлені практичні дії підрозділів цивільно-військового співробітництва. А також відбулася практична демонстрація можливостей табору для біженців, організованого Товариством Червоного Хреста.

Підбиваючи підсумки, під час пресконференції співкерівник навчання з американської сторони полковник Майкл Хансон наголосив, що концепція цьогорічного навчання базувалась на відпрацюванні українськими армійськими підрозділами та підрозділами інших силових структур при підтримці союзників питань відбиття збройного нападу недружніх країн, відновлення суверенітету і контролю над державним кордоном. Усі учасники навчання працювали  в дусі тісного партнерства заради збереження миру та безпеки.

– Хочу підкреслити, що є вже усталені доктрини та стандарти, які визначені для Збройних Сил України та інших військових формувань, відповідно до яких проводиться оцінка дій підрозділів. Варто сказати, що під час плануючих конференцій ми разом з нашими партнерами погодили ті керівні документи, які будуть використовуватись для сил та засобів, що залучаються до  навчання, – зазначив полковник армії США Майкл Хансон. – Також хочу зазначити, що представники ЗС України та інших військових формувань зробили все найкраще для того, щоб досягнути цих високих стандартів.  Вони досягли високих результатів і проявили себе як хороша команда. Це найкраще навчання, у яких я брав участь.

Виконувач обов’язків заступника командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Олександр Голоднюк зазначив, що навчання Rapid Trident  2020 надзвичайно важливі для якісної підготовки підрозділів Сухопутних військ ЗС України. Зокрема у контексті взаємодії як з іншими військовими формуваннями України, так і з підрозділами іноземних держав.

– Надзвичайно важливо, що відпрацьовувались питання, які будуть практично застосовуватись під час виконання завдань в операції Об’єднаних сил, – наголосив генерал-майор Олександр Голоднюк. – Стосовно підсумків – ви чули відгук наших іноземних партнерів, які високо оцінили готовність наших підрозділів.

Фото та відео авторів

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook