ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Радбез ООН закликав негайно припинити бойові дії у Нагірному Карабаху

30 Вересня 2020, 9:45
Радбез ООН закликав негайно припинити бойові дії у Нагірному Карабаху

Члени Ради Безпеки ООН за підсумками закритої наради висловили занепокоєння повідомленнями щодо широкомасштабних військових зіткнень уздовж контактної лінії у зоні конфлікту в Нагірному Карабаху.

Про це повідомляється на сайті постійного представництва Естонії при Організації Об’єднаних Націй.

Зокрема  у Радбезі засудили застосування сили та закликали до негайного припинення бойових дій. Також учасники наради висловили жаль з приводу жертв конфлікту.

Окрім того, члени Ради Безпеки закликали сторони до тісної співпраці зі співголовами Мінської групи БСЄ для «термінового відновлення діалогу».

Водночас постійний представник Естонії при ООН Свен Юргенсон наголосив на тому, що події в зоні конфлікту в Нагірнокарабаському регіоні викликають серйозну тривогу.

«Ми приєднуємось до заклику Генерального секретаря сторонам негайно припинити боротьбу, деескалацію напруженості та негайно повернутися до змістовних переговорів. Поточна ситуація має бути вирішена мирним шляхом», – сказав він.

Свен Юргенсон нагадав, що «непряма участь у конфлікті зовнішніх сторін є неприйнятною і додатково посилює напруженість у регіоні».

«Ми продовжуємо пильно стежити за розвитком подій в зоні конфлікту в Нагірному Карабаху і наполягаємо на тому, що Рада Безпеки буде продовжувати займатися цим питанням, якщо військові дії триватимуть і розвиток подій на місцях цього вимагатиме», – додав дипломат.

Стежте за нами в Instagram
Новини світу та України