ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Повідомлення ДП «Антонов» про стан літаків Ан-26, подібних до того, що зазнав катастрофи на Харківщині

30 Вересня 2020, 12:15
Повідомлення ДП «Антонов» про стан літаків Ан-26, подібних до того, що зазнав катастрофи на Харківщині

Нині в Україні експлуатують 53 літаки Ан-26 та його модифікацій, зокрема, 24 екземпляри у цивільній авіації та 29 екземплярів у державній авіації. Найстарший з них літак сер. № 12-02 1972 року випуску – 48 років 5 місяців, наймолодший – літак сер. № 142-05 1985 року випуску – 35 років 1 місяць. Про це йдеться у повідомленні пресслужби ДП «АНТОНОВ».

Технічне обслуговування літаків, зокрема Ан-26, виконується експлуатантом повітряного судна (ПС) згідно з документацією з технічної експлуатації.

На більшості літаків Ан-26 цивільної авіації технічне обслуговування виконується згідно з Регламентом технічного обслуговування літаків Ан-24, Ан-26 з періодичністю базової форми через 500±50 льотних годин.

Регламент передбачає виконання наступних видів технічного обслуговування:

– оперативне технічне обслуговування;

– періодичне технічне обслуговування;

– технічне обслуговування під час зберігання літака;

– сезонне технічне обслуговування;

– спеціальне технічне обслуговування.

ДП «АНТОНОВ» як розробник літаків виконує роботи з оцінки технічного стану повітряного судна з метою рішення щодо можливості подовження ресурсів та строків служби планера літака. Етапи індивідуального відпрацювання строків служби становлять 1-2 роки. Літакам Ан-26 усіх модифікацій в індивідуальному порядку може бути встановлено призначений строк служби 50 років.

Як повідомляється, водночас спеціалісти підприємства постійно працюють над модернізацією, поновленням та продовженням льотної придатності літаків типу Ан-24, Ан-26, Ан-30, Ан-72 та Ан-74, які перебувають на озброєнні, з метою забезпечення їх безпечної експлуатації протягом 2-5 років, поки їх не замінять на більш сучасні машини.

ДП «АНТОНОВ» розробив середній військово-транспортний літак Ан-178 і готовий до його постачання. Цей новий літак із сучасним бортовим обладнанням відповідає вимогам Збройних Сил України та може замінити Ан-26, зокрема, для підготовки курсантів.

Пресслужба також повідомляє, що підприємство ДП «АНТОНОВ» розпочало роботи над новітнім військово-транспортним літаком Ан-188, який має прийти на заміну військово-транспортним літакам Іл-76, термін служби яких закінчується у 2035 році.

 

Читайте нас в Telegram
Новини