ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Поточного року плануємо реалізувати продукції майже на два мільярди»

30 Вересня 2020, 18:13

Про це в інтерв’ю ІА «ОПК» зазначив генеральний директор ДП «Завод імені В.О. Малишева» Василь Крилас. Адже підприємство завантажено замовленнями на 2020 рік у повному обсязі.

Основним напрямком є реалізація продукції військового призначення. Так, окрім контрактів з Міністерством оборони України, це експортні контракти, за якими постачається комплектація та запчастини для важкої гусеничної техніки за посередництвом ДК «Укрспецекспорт», а також внутрішні контракти з ДП «Харківське конструкторське бюро імені О.О. Морозова», що розробляє для заводу нову техніку і здійснює на виробництві конструкторський супровід виконання замовлень.

Також «Завод імені В.О. Малишева» продовжує виконання державного оборонного замовлення на ремонт і модернізацію танків «Булат». До речі, найближчим часом підприємство планує передати замовнику чергову партію відремонтованих і модернізованих Т-64БМ «Булат» для українського війська. Фахівці заводу встановили на них новітню систему зв’язку, покращені прилади прицілювання та систему спостереження. Виконання цього замовлення триває.

На підприємстві суттєво модернізували виробництво, постійно працюють над збільшенням обсягів випуску продукції та розширенням її номенклатури. Зокрема, цього року майже вдвічі збільшили випуск двигунів для бронетехніки, і планують, що цей показник зростатиме. Також тут освоюють виготовлення корпусів для БТР-4, працюють над удосконаленням технологічного процесу та зменшенням трудомісткості цього виробу.

Читайте нас у Facebook