ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Об`єднані зусилля 2020»: вперше спецпризначенці, десантники країн НАТО та українські військовослужбовці спільно виконають навчально-бойові завдання

15 Вересня 2020
«Об`єднані зусилля 2020»: вперше спецпризначенці, десантники країн НАТО та українські військовослужбовці спільно виконають навчально-бойові завдання

— Уперше до проведення стратегічного командно-штабного навчання будуть залучені військові підрозділи збройних сил країн-членів НАТО (США, Великої Британії) для спільного виконання навчально-бойових завдань. Також залучатимуться радники представництва НАТО в Україні, представники офісу зв’язку НАТО в Україні, інструктори, військові радники, спостерігачі з США, Великобританії, ФРН, Литовської Республіки та Республіки Польща. Загалом за проведенням навчань будуть спостерігати до 200 іноземних інструкторів, військових радників та спостерігачів. Їхня робота буде організована не тільки у військових частинах та підрозділах, штабах тактичного рівня, але і на пунктах управління стратегічного та оперативного рівнів, — зазначив під час брифінгу для представників вітчизняних ЗМІ начальник Головного управління доктрин та підготовки Генерального штабу ЗСУ генерал-майор Олексій Таран, розповідаючи про стратегічні командно-штабні навчання «Об`єднані зусилля 2020».

За його словами, одночасно із стратегічним командно-штабним навчанням передбачається проведення інших багатонаціональних навчань та заходів за участю підрозділів країн-членів НАТО та країн-партнерів — зокрема, українсько-американське навчання «Rapid Trident».

— Також буде проведено тренування повітряно-тактичної групи Сил спеціальних операцій Збройних сил США у Європі з відпрацюванням спільних завдань з підрозділами Сил спеціальних операцій ЗСУ, — додав спікер.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Навчання та тренування, Новини