ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Об’єднані зусилля — 2020»: «Участь у цих навчаннях дозволить підвищити взаємосумісність із силами логістики НАТО» − командувач сил логістики ЗСУ

20 Вересня 2020, 10:07
«Об’єднані зусилля — 2020»: «Участь у цих навчаннях дозволить підвищити взаємосумісність із силами логістики НАТО» − командувач сил логістики ЗСУ

Упродовж серпня-вересня цього року в Збройних Силах України проведено комплекс навчань сил логістики з метою перевірки готовності органів управління стратегічного та оперативного рівнів до управління підпорядкованими силами і засобами логістичного забезпечення. Про це кореспонденту АрміяInform повідомили у Командуванні сил логістики ЗСУ.

Фіналом підготовки стало проведення на початку вересня багатоступеневого командно-штабного тренування під керівництвом командувача сил логістики Збройних Сил України генерал-лейтенанта Олега Вишнівського із залученням логістики видів, окремих родів військ (сил) та оперативних командувань Збройних Сил України.

На тренування, крім органів управління, залучалися управління (штаби) понад двадцяти військових частин Командування Сил логістики Збройних Сил України.

Нині підрозділи Сил логістики приймають участь у стратегічних командно-штабних навчаннях «Об’єднані зусилля — 2020».

– До навчання залучається Командування Сил логістики з визначеними військовими частинами. Для практичного виконання завдань за всіма видами логістичного забезпечення створено та готове до виконання завдань під час основної фази СКШН «Об’єднані зусилля — 2020» відповідне угрупування сил логістики, − додали у Командуванні.

Як зауважив командувач Сил логістики ЗСУ генерал-лейтенант Олег Вишнівський, під час стратегічного навчання «Об’єднані зусилля 2020» Командування Сил логістики Збройних Сил України виконуватиме завдання у новій організаційно-штатній структурі, яка передбачає сумісність з відповідними структурами країн Північноатлантичного альянсу щодо процедур планування і застосування сил логістики, стандартних оперативних процедур прийняття рішення та управління військовими частинами і підрозділами логістичного забезпечення за стандартами НАТО.

За його словами, участь у стратегічному командно-штабному навчанні «Об’єднані зусилля – 2020» дозволить підвищити взаємосумісність із силами логістики НАТО.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини