ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Об’єднані зусилля – 2020»: логістичне забезпечення

Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Вересня 2020, 19:25

Командування Сил логістики ЗС України з визначеними військовими частинами залучалося до практичного виконання завдань за всіма видами логістичного забезпечення у рамках стратегічних командно-штабних навчань «Об’єднані зусилля – 2020». За командою визначені підрозділи здійснили марш у визначений район виконання завдань, де у встановлені строки підготували позиції – розгорнули рухомі танкоремонтні майстерні та обладнали польові парки, також розгорнули ремонтну групу технічних засобів тилу та польовий склад автомобільного майна в умовах, наближених до бойових.

Під час основної фази навчань військовослужбовці з угрупування Сил Логістики ЗСУ успішно виконали завдання, які включали у себе евакуацію та ремонт пошкодженого озброєння і військової техніки, доставку до визначених частин військово-технічного майна, пального, боєприпасів, запасних частин та інших матеріально-технічних засобів.

«Начальник озброєння Командування Сил логістики ЗСУ генерал-лейтенант В’ячеслав Горбильов особисто перевірив порядок дій зведених ремонтно-відновлювальних підрозділів зі складу угрупування сил логістики та визначив окремі завдання у розрізі практичного виконання навчань. Під час перевірки він також ознайомився із матеріально-технічною базою, питаннями побутового та соціального характеру», – зазначили у Командуванні Сил логістики ЗСУ.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram